75-429 Koszalin, ul. Gałczyńskiego 17
94 345 03 22
naszaszkola17@wp.pl

Za nami ślubowanie klasy pierwszej. Zanim jednak dziewczynki zostały przyjęte do społeczności szkolnej musiały wykonać zadania matematyczne i polonistyczne oraz odpowiedzieć na szereg bardzo ważnych pytań. Wszyscy obecni wspólnie potwierdzili, że dziewczynki wspaniale zdały „egzamin pierwszoklasisty”. Doniosłym momentem uroczystości były ślubowania pierwszoklasistów oraz rodziców, które wzbudziły wiele emocji. Aktu pasowania dokonała dyrektor szkoły. Nasze najmłodsze uczennice otrzymały ołówki wypełnione słodyczami, pomoce dydaktyczne oraz dyplomy.Gratulujemy naszym pierwszoklasistkom – Hani, Oli i Ninie 🎉🎉

Społeczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła - bezpieczna, kameralna, innowacyjna!

Za nami ślubowanie klasy pierwszej. Zanim jednak dziewczynki zostały przyjęte do społeczności szkolnej musiały wykonać zadania matematyczne i polonistyczne oraz odpowiedzieć na szereg bardzo ważnych pytań. Wszyscy obecni wspólnie potwierdzili, że dziewczynki wspaniale zdały „egzamin pierwszoklasisty”. Doniosłym momentem uroczystości były ślubowania pierwszoklasistów oraz rodziców, które wzbudziły wiele emocji. Aktu pasowania dokonała dyrektor szkoły. Nasze najmłodsze uczennice otrzymały ołówki wypełnione słodyczami, pomoce dydaktyczne oraz dyplomy.Gratulujemy naszym pierwszoklasistkom – Hani, Oli i Ninie 🎉🎉