75-429 Koszalin, ul. Gałczyńskiego 17
94 345 03 22
naszaszkola17@wp.pl

Ozdabiamy miasto

Społeczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła - bezpieczna, kameralna, innowacyjna!

Ozdabiamy miasto

Z siódmą klasą dużo rozmawiamy o sztuce ulicy. Zainteresowani tą tematyką, postanowiliśmy dołączyć do ogólnopolskiej akcji „Kamyczki”. Podczas zajęć wychowawczych stworzyliśmy własne kamyki, które pozostawiliśmy w wybranych miejscach miasta, ozdabiając w ten sposób przestrzeń naszego Koszalina. 

Nasze kamienne ozdoby czekają na odkrycie! Pani Asia odnalazła już kamyk Julki, który możecie znaleźć na ulicy Wojska Polskiego (niedaleko sklepu Żabka). Kolejne czekają na ulicy Kalinowej, w parku miejskim, a także blisko Naszej Szkoły (kamyk ukrył się na drzewie w pobliżu placu zabaw).

Zapraszamy wszystkich Uczniów Naszej Szkoły do tej kamyczkowej akcji! Przesyłajcie nam swoje zdjęcia, wszystkie opublikujemy!