75-429 Koszalin, ul. Gałczyńskiego 17
94 345 03 22
naszaszkola17@wp.pl

ZAPROŚ MNIE NA SWOJĄ LEKCJĘ I JULKI Z JAMNA

Społeczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła - bezpieczna, kameralna, innowacyjna!

ZAPROŚ MNIE NA SWOJĄ LEKCJĘ I JULKI Z JAMNA

Nasza Szkoła bierze udział w ogólnopolskim projekcie „Zaproś mnie na swoją lekcję”. Projekt zakłada wymianę doświadczeń, budowanie relacji między szkołami w całym kraju. W ramach projektu, pani Asia Serafinko odwiedza on-line wiele szkół i opowiada o mitologii słowiańskiej, o słowiańskich dziadach i prowadzi literackie sesje RPG. Tym razem to do Naszej Szkoły zawitał niecodzienny gość.Pani Katarzyna Jacewicz ze Szkoły Podstawowej nr 18 im. Jana Matejki w Koszalinie podczas lekcji on-line, opowiedziała naszym czwartoklasistom o kulturze Jamna, o małych legendarnych istotach-Julkach, które pomagały w biedzie mieszkańcom naszego regionu, a także nauczyła nas rysować skrzaty!Serdecznie dziękujemy pani Katarzynie Jacewicz za ukazanie nam wyjątkowości Jamna i okolic!