75-429 Koszalin, ul. Gałczyńskiego 17
94 345 03 22
naszaszkola17@wp.pl

Mikołajkowy Konkurs

Społeczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła - bezpieczna, kameralna, innowacyjna!

Mikołajkowy Konkurs

Drodzy Uczniowie, zapraszamy do wzięcia udziału w Mikołajkowym Konkursie na Najpiękniejszy świąteczny wierszyk! Prosimy, żebyście wybrali dowolny wiersz o tematyce związanej ze świętami Bożego Narodzenia, świętym Mikołajem, choinką, bałwankiem itp. Wiersz może być wesoły, poważny, śmieszny. Należy go pięknie zarecytować oraz nagrać filmik, w którym Was wyraźnie słychać. Film proszę wysłać na adres: Sabina_NaszaSzkola@wp.pl lub przesłać poprzez Messenger: Sabina Ogórkiewicz-Baran. Dla zwycięzców przewidziana jest nagroda: ocena celująca z języka polskiego/edukacji polonistycznej i dyplom

🙂

Wierszyki prosimy wysyłać najpóźniej do 4.12.2020r. (piątek). Konkurs przewidziany jest dla wszystkich uczniów. Wyniki konkursu będą podane na stronie Facebooku w poniedziałek, 7 grudnia. Zapraszamy do zabawy!