Otwieramy nabór do klasy 4 na rok szkolny 2024/2025:

1.09.2023

Otwieramy nabór do klasy 4 na rok szkolny 2024/2025:

Otwieramy nabór do klasy 4 na rok szkolny 2024/2025:

Gotowy na nowe wyzwania? Dołącz do Naszej Szkoły!

Czy Twoje dziecko marzy o szkole, która oferuje więcej niż tylko lekcje? Nasza Szkoła to centrum nowoczesnej edukacji, gdzie Twoje dziecko będzie miało kontakt z językiem angielskim codziennie, lekcje w kameralnych klasach sprzyjają łatwiejszej identyfikacji potrzeb poszczególnych uczniów oraz indywidualnemu podejściu do rozwoju naszych podopiecznych. Ponadto uczniowie mają do dyspozycji własny ogród, gdzie mogą odpoczywać w przerwach między lekcjami, a czasami nawet spędzać czas na nauce jako alternatywa lekcji w klasie. Przyłącz się do nas, aby zapewnić swojemu dziecku najlepsze start na drodze do sukcesu!”

Więcej szczegółów znajdziesz w Strefie Rodzica