Uczniowie klasy 4 uczestniczyli w ciekawej lekcji przyrody prowadzonej przez Pana Andrzeja. Podczas zajęć poznawali nazwy drzew i krzewów oraz uczyli się rozpoznawać je po liściach. Uczniowie z dużym zaangażowaniem obserwowali przyrodę, porównywali kształty liści i odkrywali tajemnice...








