👏🌟 Wielkie brawa dla naszych zdolnych uczennic! 🌟👏
👏🌟 Wielkie brawa dla naszych zdolnych uczennic! 🌟👏
Z dumą informujemy, że nasze uczennice:
wzięły udział w finale 57. Regionalnego Turnieju Recytatorskiego „Ptaszki i Ptaszęta”.
Obie dziewczynki zdobyły wyróżnienia!
Mia zaprezentowała utwór „Wiosenne słońce” autorstwa Tadeusza Kubiaka,
a Ola recytowała wiersz Jana Brzechwy „Ręce i nogi”.
Serdecznie gratulujemy dziewczynkom pięknych występów oraz odwagi na scenie! Jesteśmy z Was bardzo dumni!
