👏🌟 Wielkie brawa dla naszych zdolnych uczennic! 🌟👏

18.05.2026

👏🌟 Wielkie brawa dla naszych zdolnych uczennic! 🌟👏

Z dumą informujemy, że nasze uczennice:
🎤 Mia Dąbrowska z klasy I
🎤 Ola Szyjka z klasy III
wzięły udział w finale 57. Regionalnego Turnieju Recytatorskiego „Ptaszki i Ptaszęta”.
Obie dziewczynki zdobyły wyróżnienia! 
Mia zaprezentowała utwór „Wiosenne słońce” autorstwa Tadeusza Kubiaka,
 a Ola recytowała wiersz Jana Brzechwy „Ręce i nogi”.
Serdecznie gratulujemy dziewczynkom pięknych występów oraz odwagi na scenie! Jesteśmy z Was bardzo dumni!