🍃 Poznajemy drzewa i krzewy wokół nas
🍃 Poznajemy drzewa i krzewy wokół nas
Uczniowie klasy 4 uczestniczyli w ciekawej lekcji przyrody prowadzonej przez Pana Andrzeja.
Podczas zajęć poznawali nazwy drzew i krzewów oraz uczyli się rozpoznawać je po liściach. Uczniowie z dużym zaangażowaniem obserwowali przyrodę, porównywali kształty liści i odkrywali tajemnice otaczającej nas zieleni.
To była doskonała okazja do nauki poprzez bezpośredni kontakt z naturą oraz rozwijania umiejętności obserwacji świata przyrody.
Dziękujemy Panu Andrzejowi za interesującą i inspirującą lekcję! 💚
