🌿Dzień pełen natury i przygód w Hortulusie🌿

1.06.2026

🌿Dzień pełen natury i przygód w Hortulusie🌿

W ostatni piątek uczniowie klas 1–4 wybrali się na wycieczkę do Ogród Botaniczny Hortulus, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji.

Dzieci mogły spacerować wśród pięknych roślin – oglądać różnorodne drzewa, krzewy i kwiaty botaniczne oraz poznawać ciekawostki ze świata przyrody. Dużo radości sprawiło im także odnajdywanie wyjść z zielonego labiryntu, co było prawdziwą przygodą i świetną zabawą.

Pogoda dopisała i cały dzień upłynął w cudownej, słonecznej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy Ogrodom Hortulus za możliwość przeżycia tak wyjątkowej wycieczki oraz przygotowanie wspaniałych atrakcji dla dzieci.