img

Wydarzenia

Wydarzenia - 2017/2018

Sukces naszych uczennic!

Sukces uczennic Naszej Szkoły w I OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE BIENNALE GRAFIKI KOMPUTEROWEJ I MINIATURY PLASTYCZNEJ „W ODCIENIACH BIELI” portret zwierząt organizowanego przez MDK Wrocław, Monika Koźlakiewicz za pracę wykonaną metodą komputerową (grafika komputerowa) otrzymała wyróżnienie za "Zadumaną sowę". To nie wszystko - praca Kamili Czapiewskiej "Biały tygrys" zakwalifikowała się do wystawy! Należy pogratulować uczennicom, gdyż na konkurs nadesłano ponad 1800 prac z całej Polski.
images

Wycieczka szkolna - Wąskotorówka

18 kwietnia nasi uczniowie wybrali się na niesamowitą wycieczkę Koszalińską Koleją Wąskotorową na odcinku Koszalin - Manowo - Rosnowo. Potem były pieczone kiełbaski! Dzieciaki miały duuużo frajdy.
images

Nadzieja ma żółty kolor

Koszalin zakwitł żonkilami. Członkowie Naszego Szkolnego Koła Wolontariatu w sobotę kwestowali w Atrium dla koszalińskiego Hospicjum im. św. Maksymiliana Kolbego w ramach akcji "Pola Nadziei". images

Życzenia

images

Dzień czekolady

Niezmiennie uwielbiana na całym świecie od ponad 200 lat. W Naszej Szkole, jak każdego roku, Dzień Czekolady obchodziliśmy bardzo słodko.
images

21 marca 2018

21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny. To również dzień nowych technologii w edukacji. Z tej okazji nasi uczniowie uczestniczyli w wyjątkowych lekcjach, na których poznawali zasady programowania edukacyjnych robotów ozobot. images

Biała Szkoła 2018

Tradycją SSP Nasza Szkoła są coroczne, marcowe wyjazdy na Białą Szkołę, gdzie nasi uczniowie w miejscowości Ząb, niedaleko Zakopanego, uczą się i świetnie się bawią. Trenują swoje umiejętności narciarskie, poznają przyrodę i okolice Tatr oraz góralskie zwyczaje i przysmaki. images

8 marca

images

Zabawa karnawałowa najmłodszych

Uczniowie z klas I-III na zabawie karnawałowej bawili się znakomicie! Każdy z nich mógł być... kim tylko zechce.

images

Zabawa karnawałowa starszych klas

9 lutego starsze klasy bawiły się na dyskotece karnawałowej zorganizowanej w Naszej Szkole. Jak zawsze nie zawiódł zespół didżejów: Piotr i Anton, pomagał im również Oliwier. Brawa dla chłopaków i dla uczestników, którzy świetnie się bawili i niesamowicie tańczyli.

images

Tłusty czwartek

Tłusty czwartek w Naszej Szkole był wyjątkowo słodki za sprawą szkolnej cukierni.

images

Ogólnopolski Wielki Test Wiedzy o Bezpieczeństwie.

Nasi pierwszoklasiści brali udział w Ogólnopolskim Wielkim Teście Wiedzy o Bezpieczeństwie. Uczniowie mogli utrwalić wiadomości zdobyte w szkole w ramach programu „Akademia Bezpiecznego Puchatka”, dotyczące tego jak unikać zagrożeń podczas drogi do szkoły, w szkole, w domu, w czasie zabawy. Gratulujemy !!!

images

Dziękujemy!

images

1%

images

Zapraszamy

images

Konkursy kuratoryjne

Znamy wyniki rejonowych etapów konkursów przedmiotowych województwa zachodniopomorskiego organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Sześciu uczniów z SSP i SGJ "Nasza Szkoła" zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego i będzie walczyć o tytuły laureata.

Język angielski: Monika Koźlakiewicz, Anton Zwoliński - Svensson, Julia Miłaszewska, Aleksander Siudy, Olga Bączar.
Matematyka: Miłosz Markiewicz
Chemia: Monika Koźlakiewicz

Wielkie gratulacje, jesteśmy z was dumni i będziemy trzymać kciuki podczas finałów wojewódzkich

Podziękowania dla SSP Nasza Szkoła

images
images

Mikołajki

Zgodnie z tradycją w dniu 6 grudnia Naszą Szkołę odwiedził Mikołaj.

konkurs

Koncert Bożonarodzeniowy

konkurs

Koncert umuzykalniający

W poniedziałek, tj. 3 grudnia br. uczniowie pierwszej i trzeciej klasy uczestniczyli w kolejnym w tym roku szkolnym koncercie umuzykalniającym. Wszyscy bawili się fantastycznie i dodatkowo uczyli!

konkurs

Światowy Tydzień Zwierząt

W ramach obchodu Tygodnia Światowego Tygodnia Zwierząt w naszej szkole zorganizowaliśmy zbiórkę karmy i akcesoriów na rzecz zwierząt w koszalińskim schronisku. Dziękujemy rodzicom i uczniom za zaangażowanie, które zaowocowało zebraniem aż 500 kg!!!
obrazek

Koncert umuzykalniający

W poniedziałek, tj. 13 listopada br. uczniowie pierwszej i trzeciej klasy uczestniczyli w drugim w tym roku szkolnym koncercie umuzykalniającym.

konkurs

11 listopada

W poniedziałek, tj. 13 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości, który obchodzimy 11 listopada. Uczniowie przepięknie zaprezentowali pieśni patriotyczne i wiersze o naszej Polsce i jej bohaterach.

konkurs

Zbiórka datków 1 listopada

W dniu Święta Zmarłych, tj. 1 listopada na koszalińskim cmentarzu członkowie Naszego Szkolnego Koła Wolontariatu zbierali datki dla koszalińskiego hospicjum.
obrazek

Dynie Halloween 2017

Prezentujemy arcydzieła halloweenowe naszych klas!
obrazek

Zabawa Halloween 2017

W poniedziałek, tj. 30.10.2017 roku odbyła się szkolna zabawa halloweenowa, podczas której wybraliśmy królową i króla. Było wiele konkursów i dużo dobrej zabawy!
obrazek

Pasowanie na ucznia 2017

W piątek 27 października br. w Naszej Szkole odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy pierwszej.
obrazek

Zbliża się Święto Zmarłych

Jak co roku uczniowie Naszej Szkoły zaangażowali się w prace na koszalińskim cmentarzu. Przed 1 listopada porządkowali groby i zapalali znicze.
obrazek

DEN - 14.10.2017

konkurs

Konsultacje

Terminy konsultacji
(plik Adobe Acrobat Document; 615KB; 2017-10-11)

Akcja "Pola nadziei" w Naszej Szkole

Uczniowie Naszej Szkoły uczestniczyli w kampanii, która ma na celu propagowanie idei wolontariatu, bezinteresownej pomocy nieuleczalnie chorym oraz ich rodzinom. To międzynarodowy program realizowany wyłącznie przez hospicja, polegający na sadzeniu jesienią żonkili – symboli nadziei i tworzeniu „pól nadziei”. Kiedy wiosną kwiaty zakwitną – są rozdawane w ulicznych kwestach, a pozyskane w ten sposób fundusze pozwalają na częściowe zaspokojenie potrzeb podopiecznych hospicjum. Kampania ta ma uwrażliwiać społeczeństwo na chorobę i cierpienie ludzi żyjących w najbliższej okolicy.

konkurs

Koncert umuzykalniający

W poniedziałek, tj. 2 października br. uczniowie pierwszej, trzeciej i czwartej klasy uczestniczyli w drugim w tym roku szkolnym koncercie umuzykalniającym. Uczniowie poznali rodzaje fletów i obojów należących do instrumentów dędtych drewnianych.

konkurs

Szkolne Koło Wolontariatu

Uczniowie Naszej Szkoły chcą nieść bezinteresowną pomoc potrzebującym jak i sobie nawzajem. Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu w najbliższym czasie podejmą się pierwszych zadań. Będą wspierać nauczycieli w kontynuacji i rozszerzeniu akcji „Mądra szkoła czyta dzieciom”, zorganizują koleżeńską pomoc w nauce, a dla najmłodszych klas zabawę z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. W ramach współpracy z Caritasem przeprowadzą akcje zbieranie plastikowych zakrętek oraz sadzenia żonkili, tworząc w ten sposób szkolne „Pole nadziei”. Włączą się w zbiórkę pieniędzy w ramach akcji „Góra grosza”, a w ramach współpracy ze schroniskiem dla zwierząt będą uczestniczyć w programie „Wpieranie zwierząt w schronisku”.

wolontariat

Wycieczka dydaktyczna

W dniu 20 września 2017r. uczniowie Naszej Szkoły wyruszają na wycieczkę dydaktyczną. Życzymy owocnego poznawania zabytków i ciekawych miejsc w Polsce, a także wzbogacenia wiedzy z zakresu geografii i historii.

konkurs

Koncert umuzykalniający

W poniedziałek, tj. 11 września br. uczniowie pierwszej i trzeciej klasy uczestniczyli w pierwszym w tym roku szkolnym koncercie umuzykalniającym. Dzieciaki aktywnie uczestniczyły w muzycznej opowieści o Jasiu i Małgosi. :-)

konkurs

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Pierwszy dzwonek ogłosił rozpoczęcie nowego roku szkolnego w "Naszej Szkole". Witamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli po wakacjach. Życzymy Wam wszystkim w nowym roku szkolnym wielu sukcesów i radości. Szczególnie witamy pierwszaczków, których dzisiaj poznaliśmy. Cieszymy się że jesteście z nami, pamiętajcie że zawsze możecie na nas liczyć.

konkurs

Czas wakacji

Sezon wakacyjny to tradycyjnie okres intensywnych prac remontowych w szkołach. Również w Naszej Szkole realizowane są zaplanowane zadania. Właśnie trwają prace związane z wymianą szkolnego ogrodzenia wraz z furtką i bramą wjazdową oraz z zagospodarowaniem terenu wokół szkoły. Dzięki temu otoczenie Naszej Szkoły nabierze nowego blasku.

konkurs

Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 4 września 2017r. o godz. 9:00 w sali gimnastycznej "Naszej Szkoły"

Wakacje

Pożegnanie Wakacji

Już słońce za strzechami się skryło
i wiatr zimniejszy się zerwał
a ty ze mną przy ognisku
na skry patrzymy wzlatujące do nieba

gwiazdy srebrne wyraźnie widać
i księżyc cały w blasku poświaty
a my trzymamy się za ręce
bo miłość krąży między nami

ognisko ostatnie tego lata
ostatnia piosenka razem zaśpiewana
i to co upragnione najbardziej
pocałunek nie ostatni na pożegnanie

żegnaj lato żegnajcie wakacje
was więcej w mym życiu nie będzie
wspomnienie po was zostanie
zapisane na papierze

Łódź 05.09.2012. Mirosław Pęciak
ZAPRASZAMY DO AKTUALNOŚCI :-)
wyniki

Informator szkolny

kalendarz roku szkolnego
zajęcia dodatkowe
nasze osiągnięcia i sukcesy
nasze osiągnięcia i sukcesy
nasze osiągnięcia i sukcesy
wolontariat

Facebook

Zapraszamy na nasz portal facebook'owy

facebook

Youtube

Zapraszamy do obejrzenia filmów szkolnych

youtube

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

galeria

logo

Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum Językowe
"NASZA SZKOŁA"
75-429 Koszalin; ul. K. I. Gałczyńskiego 17
tel.: 94 345 03 22
e-mail: naszaszkola17@wp.pl