img

Aktualności szkolne

Zakończenie roku

Informujemy, że uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19 czerwca 2019 roku o godz. 9.00 w sali klubowej Centrum Kulturalnego 105 (CK 105) przy ulicy Zwycięstwa 105 w Koszalinie.

SUKCESY

images

Dzień otwarty

images

Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie SSP Nasza Szkoła zapraszają na Dzień Otwarty Naszej Szkoły, który odbędzie się w sobotę 23.03.2019 o godzinie 10:00. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Chcemy przedstawić Państwu ofertę edukacyjną szkoły, zapoznać Państwa z naszą bazą dydaktyczną oraz przedstawić naszych nauczycieli.

27 Finał WOŚP

images

Sukcesy naszych uczniów!

Znamy ostateczne wyniki rejonowych etapów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
Sześcioro uczniów Naszej Szkoły weźmie udział w finale wojewódzkim:

Małgorzata Michalska - j. polski i geografia
Oliwier Mejsner - j. angielski
Miłosz Markiewicz - j. polski, matematyka, j.angielski, fizyka.
Olga Bączar - j. polski i matematyka
Julia Miłaszewska - j. angielski
Maja Saja - biologia

Gratulujemy wyników, jesteśmy z was dumni i życzymy powodzenia w lutym podczas finałów.

Tragedia 5 uczennic...

images

1 %

images

Dziękujemy

Sala lekcyjna, w której uczy się nasza klasa V ma nowy, piękny wygląd. To wszystko dzięki rodzicom, którym idea szkoły społecznej jest bardzo bliska. Zaangażowali swój czas oraz środki, aby ich dzieci mogły uczyć się w wyjątkowym miejscu. Dziękujemy bardzo P. Mieczkowskim, Karasińskim, Pięta, Capar, Koźlik, Michalskim.
images

Koncert Bożonarodzeniowy i Magia

Za nami Koncert Bożonarodzeniowy w wykonaniu uczniów Naszej Szkoły. W sali widowiskowej Koszalińskiej Biblioteki publicznej wczorajszy wieczór był wyjątkowy.
Na Koncercie Bożonarodzeniowym gościliśmy przedstawicieli Fundacji Magia. Dzięki nim wszyscy mogliśmy pomóc tym dzieciom, które tej pomocy najbardziej potrzebują. images

Mikołaj

W Naszej Szkole uczniów klasy I i II odwiedził Mikołaj. Poczuł się wśród naszych uczniów świetnie, bo został chyba dłużej niż planował ...
images

Koncert Bożonarodzeniowy

images

Nasza uczennica!!!

Uczennica klasy ósmej Naszej Szkoły Julia Miłaszewska zdobyła I miejsce w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego AUTUMN SPELLING COMPETITION Koszalin 2018 organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie. Gratulujemy !
images

Pola nadziei

Kolejny raz uczniowie Naszej Szkoły biorą udział w projekcie, który ma na celu propagowanie idei wolontariatu, bezinteresownej pomocy nieuleczalnie chorym oraz ich rodzinom. To międzynarodowy program realizowany wyłącznie przez hospicja, polegający na sadzeniu jesienią żonkili – symboli nadziei i tworzeniu „pól nadziei”. Kiedy wiosną kwiaty zakwitną – są rozdawane w ulicznych kwestach, a pozyskane w ten sposób fundusze pozwalają na częściowe zaspokojenie potrzeb podopiecznych hospicjum.

Prelekcja w Naszej Szkole

Uczniowie starszych klas Naszej Szkoły wzięli udział w prelekcji na temat działalności Towarzystwa Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej, historii powstania kolei, jej funkcjonowania, odrodzenia po latach. Ukoronowaniem spotkania były nagrody w postaci książek oraz puzzli dla uczniów, którzy otrzymali maksymalną ilość punktów w teście na znajomość przyrody szlaku wąskotorowego.

Zielona szkoła

Hel-Gdynia
images

Rozpoczęcie roku szkolnego

images

wyniki

Informator szkolny

kalendarz roku szkolnego
zajęcia dodatkowe
nasze osiągnięcia i sukcesy
nasze osiągnięcia i sukcesy
nasze osiągnięcia i sukcesy
wolontariat
logo

Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum Językowe
"NASZA SZKOŁA"
75-429 Koszalin; ul. K. I. Gałczyńskiego 17
tel.: 94 345 03 22
e-mail: naszaszkola17@wp.pl