75-429 Koszalin, ul. Gałczyńskiego 17
94 345 03 22
naszaszkola17@wp.pl

Z przyjemnością informujemy, że Nasza Szkoła po raz drugi bierze udział w ogólnopolskim wyzwaniu organizowanym przez JA.nauczycielka z okazji Dnia Kundelka🐶🦮🐈. W tym roku Nasza Szkoła zbiera dla podopiecznych Fundacja Na Pomoc Zwierzakom z Tereską. Lista potrzebnych rzeczy znajduje się poniżej. Zbieramy do 27.10.2023 r.Liczymy na Wasze dobre ❤️❤️

Społeczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła - bezpieczna, kameralna, innowacyjna!

Z przyjemnością informujemy, że Nasza Szkoła po raz drugi bierze udział w ogólnopolskim wyzwaniu organizowanym przez JA.nauczycielka z okazji Dnia Kundelka🐶🦮🐈. W tym roku Nasza Szkoła zbiera dla podopiecznych Fundacja Na Pomoc Zwierzakom z Tereską. Lista potrzebnych rzeczy znajduje się poniżej. Zbieramy do 27.10.2023 r.Liczymy na Wasze dobre ❤️❤️