75-429 Koszalin, ul. Ga艂czy艅skiego 17
94 345 03 22
naszaszkola17@wp.pl

馃巸馃懟 HALLOWEEN W NASZEJ SZKOLE! 馃懟馃巸Samorz膮d Uczniowski zaprasza wszystkich uczni贸w do zabawy! W 艣rod臋, 25 pa藕dziernika, przyjd藕cie w halloweenowych przebraniach – za przebranie masz niepytanie馃巸馃巸Czekaj膮 na Was zabawy i konkursy z nagrodami, mi臋dzy innymi na najlepszy i najbardziej kreatywny str贸j! 馃ぁ馃槇馃懟馃拃Liczymy na Was! 馃巸

Spo艂eczna Szko艂a Podstawowa Nasza Szko艂a - bezpieczna, kameralna, innowacyjna!

馃巸馃懟 HALLOWEEN W NASZEJ SZKOLE! 馃懟馃巸Samorz膮d Uczniowski zaprasza wszystkich uczni贸w do zabawy! W 艣rod臋, 25 pa藕dziernika, przyjd藕cie w halloweenowych przebraniach – za przebranie masz niepytanie馃巸馃巸Czekaj膮 na Was zabawy i konkursy z nagrodami, mi臋dzy innymi na najlepszy i najbardziej kreatywny str贸j! 馃ぁ馃槇馃懟馃拃Liczymy na Was! 馃巸