75-429 Koszalin, ul. Gałczyńskiego 17
94 345 03 22
naszaszkola17@wp.pl

Niezwykły gość

Społeczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła - bezpieczna, kameralna, innowacyjna!

Niezwykły gość

7 października w Naszej Szkole gościł człowiek niezwykły. Polski działacz, samorządowiec i polityk, poseł na Sejm VII kadencji, ale przede wszystkim społecznik, człowiek , który ma wielkie serce dla wszystkich: dla osób potrzebujących pomocy, biednych, schorowanych, dla dzieci, które nic nie mają. Naszym uczniom opowiadał o swojej pracy, która jest jednocześnie jego pasją. Opowiadał o zapomnianych podwórkach, o śniadaniach świątecznych, które organizuje, o paczkach dla dzieci z ubogich rodzin, o tym, jak ratuje życie ciężko chorych dzieci, zbierając dla nich z ludźmi dobrej woli pieniądze na leczenie. Mówił o wielu ciekawych wydarzeniach ze swojego życia. Ta lekcja z Panem Stefanem Romeckim na długo pozostanie w głowach dzieci. Nauczyła je pokory, zrozumienia tego, co to jest BEZINTERESOWNA POMOC. Na koniec Pan Stefan wręczył każdemu z uczniów upominki. To były piękne zajęcia, a nasze dzieci były pod wielkim wrażeniem. Oby więcej takich ludzi!