75-429 Koszalin, ul. Gałczyńskiego 17
94 345 03 22
naszaszkola17@wp.pl

Konkurs

Społeczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła - bezpieczna, kameralna, innowacyjna!

Konkurs

Drodzy Uczniowie!Uwzględniając obecną sytuację epidemiologiczną, formuła konkursu „Jesienne strofy” zostaje zmieniona. Zamiast spotkania w szkolnej bibliotece….nagraj swoją recytację (film z dźwiękiem). Możesz wysłać ją na adres: jnsnaszaszkola@gmail.com lub przekazać swojemu wychowawcy na nośniku pamięci (płyta, PenDrive).Na Twój film czekamy do 3 listopada 2020 r.Ogłoszenie wyników: 6 listopada 2020r. (informacja pojawi się na facebookowej stronie szkoły)Zgodę w wersji do uzupełnienia on-line można pobrać klikając w ten link:https://drive.google.com/…/1jeC4bmxQL9dJjub1fhm…/view…a następnie odesłać na adres: jnsnaszaszkola@gmail.comZgodę w wersji papierowej można odebrać w sekretariacie szkoły, wypełnić tradycyjnie i przekazać wychowawcy klasy.

Konkurs Jesienne strofy-zgoda.pdf – Dysk Google