75-429 Koszalin, ul. Gałczyńskiego 17
94 345 03 22
naszaszkola17@wp.pl

Boska klasa V

Społeczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła - bezpieczna, kameralna, innowacyjna!

Boska klasa V

Piąta klasa podczas języka polskiego zanurzyła się w świat mitów. Przez dwa miesiące wędrowaliśmy po krainach nordyckich, słowiańskich, azteckich, a nawet chińskich. Oczywiście nie zabrakło mitologii greckiej. Niestety, ku wspólnemu smutkowi powoli kończymy nasz mitologiczny projekt. Jednakże, jak kończyć coś – to tylko w boskim stylu.
Zebraliśmy się 22 stycznia 2020 roku na Olimpie, by wspólnie ucztować. Nie zabrakło wśród nas pięknych bogiń i władczych bogów. Ale cóż to za uczta bez licznych gości? Zaprosiliśmy więc nauczycieli i uczniów innych klas, by wspólnie z nami, wśród ogólnej wesołości, poznali lub utrwalili wiedzę o mitologii greckiej.
Uczta za nami, ale to nie koniec naszych przygód. Niczym Odyseusz wyruszamy w dalszą podróż pełną przygód i zaskoczeń.