75-429 Koszalin, ul. Gałczyńskiego 17
94 345 03 22
naszaszkola17@wp.pl

Święto kreatywności – Dzień Kropki

Społeczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła - bezpieczna, kameralna, innowacyjna!

Święto kreatywności – Dzień Kropki

„Kropka” Petera Reynoldsa to książka, która odmieniła społeczności szkolne na całym świecie. Stała się symbolem wielkiej mocy wyobraźni, odwagi i kreatywności. Cały świat 15 września obchodzi International Dot Day, nie mogło więc zabraknąć i nas.

Zarówno najmłodszymi uczniami naszej szkoły, jak i starszymi klasami zawładnęła wielka moc Kropki. Klasa III pod opieką p. Agnieszki Lasyk wykonała kropkowe dzieła plastyczne wspinając się po szczeblach kreatywności i wyobraźni. Klasa V pięknie odzwierciedliła utwór „Kropka” w formie plastycznej, a szósta klasa zakropkowała części mowy. Nie zabrakło oczywiście kropkowych stylizacji. Dzień obfitował w twórcze działania, ale przede wszystkim w kropkową zabawę.